Партнери

 

KRATOS

KRATOS

KRATOS — це більше 10 років компетентності в ливарній промисловості. Компанія спеціалізується у виробництві та продажу різних матеріалів для ливарного виробництва. Фірма заснована в 2006 році.

 

 

Euromac

EUROMAC

Компанія EUROMAC більше 50-ти років спеціалізується на виготовленні стрижневих машин, автоматичних формувальних ліній (ПГС), обладнанні для автоматичного розливу металу, обробки лиття і т.д.

ATM

ATM ATILIM TEKNIK MAKINA

Компанія ATM Atilim Teknik Makina (Анкара, Туреччина) займається виробництвом обладнання для ливарної промисловості, а саме: змішувачі безперервної дії для No-Bake процесів, системи регенерації пісків та ін.

 

IEC

МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР

Проводить регіональні і міжнародні виставки, семінари та презентації в рамках виставки, надає послуги зовнішньоторговельного характеру, пов’язані з проведенням зазначених виставок 

CouzLitvo

CОЮЗ-ЛИТВО

Проект www.lityo.com.ua покликаний сприяти поліпшенню зв’язків між ливарними підприємствами і їх потенційними замовниками, постачальниками послуг та продукції для ливарного виробництва

 

Meteor

ЕКСПО-ЦЕНТР МЕТЕОР

«Міжнародний виставковий центр» — сучасний комплекс світового класу для організації елітних міжнародних виставкових форумів, конгресів, презентацій та культурно-художніх шоу.