Допоміжні матеріали

Ливарний клей GlueCol Р

GlueCol — це самотвердіюча сполука і холодно клеюча речовина, виготовлена на базі неорганічних сполук, призначена для склеювання і ущільнення форм і стрижнів. Залежно від розмірів, зклеєні поверхні готові до використання приблизно через 30 хв. Повне затвердіння наступає приблизно через 12-24 год.

Розділовий спрей Separ Sand

Використовуються для того, щоб забезпечити легке роз’єднання стрижнів і форм від моделей та оснастки. Основні особливості — легке нанесення на робочу поверхню, дуже тонкий шар нанесення і велика кількість знімань після нанесення. Всі ці переваги забеспечують водночас швидкість виробничого процесу та економію розділових матеріалів. Розділові покриття SEPAR SAND можна використовувати з різними процесами формоутворення та сумішеприготування.

Коагулятор шлаку

Використовується в якості присипки на рідкий метал, який знаходиться в печі або ковші. Його призначення — зв’язування шлаку, що виникає під час виплавлення, після чого протягом кількох хвилин з легкістю можна видалити забруднення з верхньої частини поверхні металу. Підходить для ливарної сталі, сірого і сфероїдальних чавунів, а також для кольорових металів.

Ізопропіловий  спирт Isopropanol KR

Є добрим розчинником багатьох ефірних олій, алкалоїдів, синтетичних смол та інших. Розчинність в ньому багатьох органічних речовин, наприклад, олій, воску, ефірів, більша, ніж в етанолі, цим і пояснюється його популярність. Ізопропіловий спирт застосовується в поліграфії, хімічній, нафтовій, медичній, меблевій, харчовій, лісохімічній, парфумерній промисловості. Хімічна назва: 2-Proponol, Синонім: Izopropanol CAS номер: 67-63-0

Ущільнюючі шнури

Ущільнюючі шнури виготовлені з пластичного НЕВИСИХАЮЧОГО матеріалу без вмісту азбесту. Шнур використовується для ущільнення форм при виготовленні відливків зі сталі, чавуну і кольорових металів. Матеріал, з якого виготовлений шнур є негорючим, стійким до високих температур та дій рідкого металу. Залишки не забруднюють пісочної основи.

Шланги для відводу газів

Шланг для відводу газів — це еластична трубка, виготовлена з твердих поліропіленових волокон РР з високою стійкістю до високої температури (понад 300 ° С). Шланг використовується для дегазації форм і стрижнів, виготовлених методою No-Bake і Cold Box при виготовленні виливків зі сталі, чавуну і кольорових металів. При укладанні шланга рекомендується уникати перегинів і вигинів.