Допоміжні матеріали

Ливарний клей GlueCol Р

GlueCol — це самотвердіюча сполука і холодно клеюча речовина, виготовлена на базі неорганічних сполук, призначена для склеювання і ущільнення форм і стрижнів. Залежно від розмірів, зклеєні поверхні готові до використання приблизно через 30 хв. Повне затвердіння наступає приблизно через 12-24 год.

Ущільнюючі шнури

Ущільнюючі шнури виготовлені з пластичного НЕВИСИХАЮЧОГО матеріалу без вмісту азбесту. Шнур використовується для ущільнення форм при виготовленні відливків зі сталі, чавуну і кольорових металів. Матеріал, з якого виготовлений шнур є негорючим, стійким до високих температур та дій рідкого металу. Залишки не забруднюють пісочної основи.

Шланги для відводу газів

Шланг для відводу газів — це еластична трубка, виготовлена з твердих поліропіленових волокон РР з високою стійкістю до високої температури (понад 300 ° С). Шланг використовується для дегазації форм і стрижнів, виготовлених методою No-Bake і Cold Box при виготовленні виливків зі сталі, чавуну і кольорових металів. При укладанні шланга рекомендується уникати перегинів і вигинів.

Коагулятор шлаку

Використовується в якості присипки на рідкий метал, який знаходиться в печі або ковші. Його призначення — зв’язування шлаку, що виникає під час виплавлення, після чого протягом кількох хвилин з легкістю можна видалити забруднення з верхньої частини поверхні металу. Підходить для ливарної сталі, сірого і сфероїдальних чавунів, а також для кольорових металів.