Екзотермічні оболонки

Екзотермічні оболонки VOLUMIX

Екзотермічні оболонки VOLUMIX виготовлені з матеріалу з високою екзотермічною міцністю і вогнестійкістю. Рекомендується їх використовувати для звичайної сталі і сплавів, сірого і сфероїдальних чавуну, сплавів міді. Поставка додаткового тепла через оболонку під час застигання надливу забезпечує значне збільшення її модуля в ставленні до геометричного модулю

Екзотермічні оболонки ТНЕRМОВОХ THB GR

Оболонка використовується при виготовленні чавунних виливків. Має невелику ємність і товсту стінку з екзотермічного матеріалу, що призводить до значного збільшення модуля вставки. Оболонка застосовується при обмеженому доступі до теплового вузла. Використовується зі стрижнями, які зменшує труднощі при видаленні надливу (кришками).

Екзотермічні оболонки ТНЕRМОВОХ THB ZK

Оболонка застосовується при виробництві виливків, виготовлених з чавуну і сталі. Використовується зі стрижнем, який зменшує труднощі при видаленні надливу (кришками) або без. Висока якість екзотермічного матеріалу дозволяє збільшити модуль вставки більш ніж на 50% у відношенні до геометричного модулю.

Ізоляційна оболонка ISOLATOR

Ізоляційна оболонка ISOLATOR виготовляється з високотемпературних керамічних волокон. Застосовується як для чавуну, так і сталі ливарної. Рекомендується використовувати насамперед при великогабаритних надливах, коли екзотермічна реакція в оболонці не потрібна, а тільки, щоб еффективно ізолювати метал, який в змозі продовжити процес кристалізації в надливі навіть до 35%. Вживання цієї оболонки призводить до зменшення теплових втрат в надливі, що забезпечує добрі отримання ефективної форми усадочної раковини, а також великого виходу металу.