Покриття

На спиртовій основі

ZIRKOMIX SN/KO

ZIRKOMIX SN/KO є швидковисихаючим спиртовим протипригарним покриттям, на основі силікату цирконію і графіту. Використовується при виготовленні всіх видів чавунних виливків на всіх формувальних матеріалах. Спеціально підібраний склад покриття дозволяє в разі необхідності наносити дуже товсті шари покриття без ризику розтріскування. Підходить для фарбування, занурення, розпилення, поливання форм і стрижнів. Для розведення покриття рекомендовано використовувати ізопропіловий спирт ISOPROPANOL KR.

ZIRCOLAK SN

Це спиртове покриття з дуже високим вмістом силікату цирконію. Підходить для всіх видів виливків і всіх формувальних матеріалів — особливо рекомендується для дуже важких сталевих виливків. Спеціально підібраний склад покриття дозволяє в разі необхідності наносити дуже товсті шари покриття без ризику розтріскування. Для розведення рекомендовано використовувати ізопропіловий спирт ISOPROPANOL KR.

ZIRCOLAK KF

Це ливарне спиртове покриття на основі силікату цирконію. Для розведення рекомендовано використовувати ізопропіловий спирт ISOPROPANOL KR. Завдяки великому вмісту силікату цирконію (> 75%) і точно підібраній рецептурі ZIRCOLAK KF підходить для будь-якого виду виливків, особливо для виливків зі сталі. Підходить для всіх формувальних матеріалів.

CORUNDAL SN

Це швидковисихаюче протипригарне покриття на основі корунду. Підходить для всіх видів формувальних матеріалів. Застосовується при литті чавунних і сталевих виливків — особливо рекомендується для виливків з нержавіючих сталей. Спеціально підібраний склад покриття дозволяє в разі необхідності наносити дуже товсті шари покриття без ризику розтріскування. Рекомендуємо розбавляти фарбу ізопропіловим спиртом  ISOPROPANOL KR для досягнення необхідних щільності і в’язкості.

Протипригарні пасти

GRAFMAL ZG1

Паста GRAFMAL ZG1 є ливарним, захисним покриттям на основі силікату цирконію. До складу основи входять матеріали, які є носіями вуглецю. Особливо рекомендіруеться для виливків з чавуну з великим і дуже великим поперечним перерізом стінок. Рекомендуємо розбавляти фарбу ізопропіловим спиртом  ISOPROPANOL KR для досягнення необхідних щільності і в’язкості.

GRAFMAL G3

Паста GRAFMAL G3 — це захисне ливарне покриття на основі високоякісного графіту. До складу основи входять також матеріали, які є носіями блискучого вуглецю. Паста GRAFMAL G3 особливо рекомендована для відливів з чавуну і з великим і дуже великим поперечним перерізом стінок. Рекомендуємо розбавляти фарбу ізопропіловим спиртом  ISOPROPANOL KR для досягнення необхідних щільності і в’язкості.