Фуран процес

Смоли

FENOFUR 360

Це модифікована фуранового смола із середнім вмістом FA. Являє собою рідину від світло-коричневого до коричневого кольору. FENOFUR 360 використовується при виготовленні стрижнів і ливарних форм за технологією холодно твердіючих сумішей. Не містить азот.

FENOFUR 31

FENOFUR 31 - це модифікована фуранового смола без азоту, з високим вмістом FA. Являє собою рідину від коричневого до темно-коричневого кольору. Смола FENOFUR 31 застосовується для виготовлення форм і стрижнів. Підходить для виливків з усіх видів металів і сплавів.

Каталізатори

RG100

Затверджувач RG100 — це водний розчин сульфанилових кислот. Являє собою рідину від жовтого до темно-коричневого кольору. Використовується для затвердіння фуранових смол, особливо з вмістом фурфурілового спирту не менше 60%, а також фенольних смол холодного затвердіння. З огляду на повільну дію, речовину рекомендовано до використання в літній період.

RG5

Затверджувач RG5 — це водний розчин сульфанилових кислот. Використовується для затвердіння фуранових смол. Характеризується великою швидкістю реакції, тому рекомендований до використання в зимовий період.