Екзотермічні суміші

Екзотермічна суміш CERMIT MM

CERMIT MM є сипучою екзотермічною сумішшю, призначеною для виготовлення оболонок для надливів, що застосовуються для виливків з чавуну і ливарної сталі. Завдяки екзотермічній реакції, що відбувається з CERMIT MM температура досягає 1400 ° С — 1500 ° С.

Екзотермічна суміш THERMIX 79

THERMIX 79 є також екзотермічною сипучею сумішшю, призначеною для виготовлення оболонок для надливів, що застосовуються при виготовленні виливків з ливарної сталі і чавуну. Завдяки ретельно підібраній рецептурі досягаються кращі екзотермічні параметри, що впливають на високу якість підпитки оболонки виготовленої з цієї суміші.

Екзотермічна присипка THERMOSAND-W

THERMOSAND-W,  високоефективна екзотермічна присипка для підігріву металe, в верхній частині форми, відкритих надливыв у виливках зі сталі і чавуну. Особливо рекомендується при використанні екзотермічних оболонок. Завдяки екзотермічный реакції досягається дуже висока температура, яка зберігає і продовжує час застигання надливу.

Ізоляційна присипка THERMIZOL-1

THERMIZOL-1, високоефективна ізоляційна присипка для ізоляції металу в надливах і в ковші. За рахунок своїх фізико-хімічних властивостей, є одним з наймодерніших, найкомфортабельніших матеріалів такого типу, як з технічної, так і економічної точки зору. Завдяки низькій щільності матеріалу THERMIZOL, 1 тонна цієї присипки замінює 4-5 тонн стандартної присипки типу Lunkierit.